Sposoby rezerwacji:

1. Przez strone www (całą dobę) - NAJBARDZIEJ POLECAMY

W panelu po lewej stronie "Wycen wynajem auta" podaj date i godzinę odbioru oraz datę i godzinę zwrotu auta, określ lokalizację skąd chcesz odebrać i gdzie zwrócić pojazd. Następnie klikij przycisk "WYCEŃ".

Z listy wyników wybierz najabrdziej odbpowiednie auto klijając przycisk "WYBIERZ AUTO"

Następnie kliknij PRZEJDŹ KROKU 2 i wybierz interesujące Cię opcje dodatkowe na końcu klikając PRZEJDŹ DO KROKU 3 i podaj swoje podstawowe dane wraz z numerem telefonu i adresem mailowym. Potwierdz rezerwację.

Nasz konsulatant potwierdzi rezerwacje w przeciągu kiliunastu minut, potwierdzenie rezerwacji otrzymasz na maila.

Jeżeli rezerwacja jest pilna i oczekujesz natychmiastowego potwierdzenia skontaktuj się znami pod numerem telefonu +48 517 517 513.

 

2. Przez telefon (w godzinach pracy oddziału)

Zadzwoń do nas pod numer +48 517 517 513 i powiedz nam jakie auto potrzebujesz oraz w jakim terminie. Nasz konsultant na pewno przygutuje dopasowaną ofertę na wynajem auta.

(w przypadku zajętości numeru lub brak odpowiedzi na pewno konsulat oddzowni w przeciągu kilku mintu na numer z którego dzwonisz)

 

3. SMS-em (całą dobę)

Napisz prostą wiadomość SMS pod numer +48 517 517 513 kiedy i jakie auto potrzbujesz. Zwrotnie dostaniesz odpowiedz z ofertą.

(SMS zostani odesłany w godzianach pracy oddziału)

 

4. E-mailem (całą dobę)

Napisz prostą wiadomość emailową na adres info@autorezerwacje.pl kiedy i jakie auto potrzbujesz. Zwrotnie dostaniesz odpowiedz z ofertą.

(E-mail zostani odesłany w godzianach pracy oddziału)

 

5. Przez FACEBOOK (całą dobę)

Napisz prostą wiadomość na naszym profilu na faceboku #autorezerwacje kiedy i jakie auto potrzbujesz. Zwrotnie dostaniesz odpowiedz z ofertą.

(Odpowiedz zostanie odesłana w godzianach pracy oddziału)

 

5. Przez CZAT  (całą dobę)

Napisz prostą wiadomość korzystając z naszego czatu w lewym dolnym rogu kiedy i jakie auto potrzbujesz. Zwrotnie dostaniesz odpowiedz z ofertą.

(Odpowiedz zostanie odesłana w godzianach pracy oddziału)

 

 

licznik odwiedzin strony