REGULAMIN WYNAJMU AUT - Warunki ogólne

 

 1. Szczegółowy regulamin wynajmu danego auta jest integralną częścią umowy i jest przekazywany wraz z umową wynajmu aut.
 2. Rezerwacja on-line bez potwierdzenia ze strony wypożyczalni nie może być uznawana za wiążącą.
 3. Prezentowana oferta nie stanowi oferty w świetle prawa i może zostać zmieniona w dowolnym momencie
 4. W cennikach uwzględniono wydanie i odbiór auta w siedzibie firmy Autorezerwacje Sp.z o.o. w godz. 8–18 od poniedziałku do soboty. (iwydanie lub odbiór auta w niedziele i święta jest dodakowo płatne) (wydanie lub odbiór auta po godzinach pracy oddziału jest dodtkowo płatne)
 5. Osoba bez polskiego obywatelstwa musi opłacić depozyt oraz wynajem tylko i wyłącznie kartą kredytową.
 6. Auto jest wydawane z pełnym zbiornikiem paliwa, umyte na zewnątrz i sprzątnięte wewnątrz i w takim samym stanie klient powinien zdać auto. (Usługi sprzątania oraz dotankowania auta są odpłatne.)
 7. Dokumenty potrzebne do rezerwacji auta: Osoba fizyczna: dowód osobisty lub paszport, prawo jazdy (honorujemy prawa jazdy zagraniczne oraz międzynarodowe) Firma: Numer NIP, dowód  osobisty, prawo jazdy kierowcy.
 8. W przypadku korzystaniu aut na terenie Polski limit kilomtrów to 200 km na dobę (przy wynajmie krótkoterminowym) i 100 km na dobę lub 3000 miesięcznie (przy średnio i długoterminowym) , istnieje możliwość negocjacji limitu kilometrów.
 9. Nie wyrażamy zgody na odpłatny przewóz osób naszymu autami. (np.UBER)
 10. Kaucje/depozyty zwrotne pobieramy przeważnie  w formie PREAUTORYZACJI na dowolnej karcie bankowej (krajowej lub zagranicznej, zwykłej lub kredytowej) w wysokości : Auto z klasy A – 300 zł;  Auto z klasy B - 600 zł; Auto z klasy C – 900 zł; Auto z klasy D – 1500 zł; Auto klasy VAN/BUS – 1500 zł; Auto z klasy SUV – 1200 zł; Auto z klasy PREMIUM – 2500 zł  (istnieje możliwość opłaty depozytu również gotówką po wcześniejszym uzgodnieniu, lub wykupienie dodatkowego pakietu znoszącego koniecznść opłacania depozytu.)
 11. Kierowaca musi posiadać ważne prawo jazdy przynajmniej przez 24 miesięce, lub osiągnąc wiek 26 lat.
 12. Auto możemy odpłatnie podstwić w dowolnie wyznaczne miejsce przez klienta o każdej godzinie.
 13. Płatności przyjmujemy na miejscu gotówką (również w walucie obcej) lub dowolną kartą bankową krajową lub zagraniczną (kierowca posiada terminal płatniczy) lub przelewem bankowym.
 14. Opcje dodatkowe: Drugi oraz trzeci kierowca – 1zł; Foteliki dla dzieci - 1zł;  Nawigacja GPS – 1zł;  Ubezpieczenie OC+AC+NNW - 0zł;  Pomoc ASSISTANCE - 0zł
 15. Zgoda na wyjazd zagraniczny do UE dostępna po wykupieniu opcji w trakcie rezerwacji, koszt uzależniony od kraju do którego się wybieramy.
 16. W cennikach zawarto: cenę za dobę pojazdu, ubezpiecznie AC+OC+NW+ASSITANCE, serwis auta podczas użytkowania. 
 17. Udział własny w szkodzie wynosi następująco: Auto z klasy A – 1000 zł;  Auto z klasy B - 1500 zł; Auto z klasy C – 2000 zł; Auto z klasy D – 3000 zł; Auto klasy VAN/BUS – 3000 zł; Auto z klasy SUV – 2000 zł; Auto z klasy PREMIUM – 5000 zł ale istnieje możliwość wykupienia podczas rezerwacji dodatkowego pakietu znoszącego udział własny w szkodzie.
 18. Nie pobieramy opłat za anulowanie rezerwacji. Rezerwacje bezpłatnie można anulować do czasu kiedy kierowca nie wyjdzie do klienta z autem. (kierowca zawsze bezpośrednio przed wyjazdem dzwoni do klienta umawiajać sie na podstawienie lub odbiór auta)
 19. Umowa podpisywana podczas odbioru auta jest szablonową liberalną umową wynajmu aut, nie stosujemy skomplikowanych pragrafów, ukrytych opłat, ukrytych kar obiążających klientów.
 20. Kaucja/depozyt jest zawsze zwracana tą samą drogą jaką była wpłacana. Preautoryzacje na kartach zostają odblokowane w przeciągu od 2 do 7 dni w zależności od rodzaju banku. (do odblokowania depozytu nie potrzebujemy karty klienta)
 21. W przypadku chęci zwrotu auta we wcześniejszym terminie niż w umowie, dajemy możliwość wykorzystania nie wykorzystanego okresu w innym terminie.
 22. Każda doba rozpoczyna się od godziny wynajmu auta  i trwa 24 godziny. Np. wynajem od 2 stycznia od godz. 14:00 do 3 stycznia do godz. 14:00 to jedna doba.
 23. Istnieje możliwość się spoźnienia się ze zwrotem do 2 godzin po uprzednim poinformowaniu Autorezerwacje. (za takie spoźnienie nie pobieramy oplat, w przypadku zwrotu pojazdu powyżej 2 godzin od wynzjaczonej godziny naliczana jest opłata za kolejną dobę)
 24. Istnieje możliwość przedłużenia wynajmu bez podpisywania kolejnej umowy o maksymalnie 2 dni. (przedłużenie wynajmu powyżej 2 dni wiąże sie z koniencznością podpisania kolejnej umowy) , Autorezerwacje może odmówić przedłużenia wynajmu jeżeli na auto istanieje inna rezerwacja w terminie o ktory chce przedłużyć klient.
 25. Oferujemy wynajem aut w najniższcyh cenach w Polsce, nie mniej jednak jeżeli potrafią Państwo wskazać niższą ofertę wówczas w ramach rekompensaty obniżymy cenę wynajmu oraz nagrodzimy Państwa dodatkowym rabatem.
 26. CENY PROMOCYJNE WIDNIEJĄCE NA STRONIE na obrazkach graficznych obowiązaują do dnia 15,04,2019

 

 

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do konaktu z inforlinią :

+48 517 517 513 lub info@autorezerwacje.pl

 

 

 

 

 

 

licznik odwiedzin strony