REGULAMIN WYNAJMU AUT - Warunki ogólne

 

 1. Szczegółowy regulamin wynajmu danego auta jest integralną częścią umowy i jest przekazywany wraz z umową wynajmu aut.
 2. Rezerwacja on-line bez potwierdzenia ze strony wypożyczalni nie może być uznawana za wiążącą.
 3. W cennikach uwzględniono wydanie i odbiór auta w siedzibie firmy Autorezerwacje Sp.z o.o. w godzodzina pracy danego oddziału
 4. Osoba bez polskiego obywatelstwa musi opłacić depozyt oraz wynajem tylko i wyłącznie kartą kredytową.
 5. Auto jest wydawane z pełnym zbiornikiem paliwa, umyte na zewnątrz i sprzątnięte wewnątrz i w takim samym stanie klient powinien zdać auto. (Usługi sprzątania oraz dotankowania auta są odpłatne.)
 6. Dokumenty potrzebne do rezerwacji auta: Osoba fizyczna: dowód osobisty lub paszport, prawo jazdy (honorujemy prawa jazdy zagraniczne oraz międzynarodowe) Firma: Numer NIP, dowód  osobisty, prawo jazdy kierowcy.
 7. W przypadku korzystaniu aut na terenie Polski nie limitujemy kilometrów, pod warunkiem wynajmu powyżej 3 dni. W przypadku wynajmu 1,2 lub 3 dniowego limit kilometrów to 200 na dobę.
 8. Wynajmy długoterminowe (powżej 1 miesiąca) mają określany limit kilometrów na 3000 za miesiac. Istnieje możliwosć ustalenia indywidulanego limitu kilometrów.
 9. Nie wyrażamy zgody na odpłatny przewóz osób naszymi autami. (np.BOLT, UBER, TAXI itp)
 10. W przypadku płatności kartą kredytową nie pobieramy kaucji. Nie pobieramy też kaucji od klientów którzy po raz 3 i więcej korzystali z naszych uslug i nie zalegają z żadną opłatą, w innych przypakach instanije możliwośc wykupienia pakietu "WYNAJEM BEZ KAUCJI"
 11. W innych przypadkach kaucje można wnieść przez PREAUTORYZACJE na dowolnej karcie bankowej, przelewem lub gotówką w wysokości : Auto z klasy A , B  oraz C– 500 zł;  Auto z klasy D – 1000 zł; Auto klasy VAN/BUS – 1000 zł; Auto z klasy SUV – 1000 zł; Auto z klasy PREMIUM – 3000 zł 
 12. Płatność za wyznaczony okres zawsze jest pobierana z góry przed wydaniem auta, w przypadku płatności przelewem przelew musi się znajdować na koncie Autorezerwacje w dniu wydania auta.
 13. Kierowaca musi posiadać ważne prawo jazdy przynajmniej przez 12 miesięcy i osiągnąc wiek 22 lat.
 14. Auto możemy podstwić w dowolnie wyznaczne miejsce przez klienta o każdej godzinie po wcześniejszym uzgodnieniu.
 15. Płatności przyjmujemy na miejscu gotówką (również w walucie obcej) lub dowolną kartą bankową (debetową lub kredytową, krajową lub zagraniczną, kierowca posiada mobilny terminal płatniczy) lub przelewem bankowym.
 16. Opcje dodatkowe: Drugi oraz trzeci kierowca – 1zł; Foteliki dla dzieci - 1zł;  Nawigacja GPS – 1zł;  
 17. Zgoda na wyjazd zagraniczny do UE dostępna po wykupieniu opcji w trakcie rezerwacji, koszt uzależniony od kraju. Wyjazd zagraniczny bez uprzedzenia Autorezerwacje, skutkuje karą umowną w wysokości podwójnej stawki za wydanie zgody.
 18. W cennikach zawarto: cenę za dobę pojazdu, podstawowe ubezpiecznie AC+OC+NW+ASSITANCE, serwis auta podczas użytkowania. 
 19. Udział własny w szkodzie wynosi następująco: Auto z klasy A – 2000 zł;  Auto z klasy B - 2500 zł; Auto z klasy C – 3000 zł; Auto z klasy D – 4000 zł; Auto klasy VAN/BUS – 3000 zł; Auto z klasy SUV – 3000 zł; Auto z klasy PREMIUM – 5000 zł lecz istnieje możliwość wykupienia dodatkowego pakietu ograniczającego lub całkowicie znoszącego udział własny w szkodzie.
 20. Rezerwacje bezpłatnie można anulować na 12 godzin przed złożona rezerwacją, chyba ze ustalono indywidualnie inaczej
 21. Umowa podpisywana podczas odbioru auta jest szablonową liberalną umową wynajmu aut, nie stosujemy skomplikowanych pragrafów, ukrytych opłat, ukrytych kar obiążających klientów.
 22. Kaucja/depozyt pobieramy w formie płatności kartą, przelewem lub gotówką. Blokady na kartach zostają odblokowywane w większości przypadków w czasie do 3 dni roboczych od dnia odbioru auta,  chyba że bank klienta przewiduje inaczej. (do odblokowania depozytu nie potrzebujemy karty klienta). Kaucja wniesiona gotówką zostanie zwrócona tylko w godzinach pracy działu księgowości w oddziale Lublin, w innych przypadkach zwracana jest na dowolny rachunek bankowy wskazany przez klienta w przeciągu 3 dni roboczych , natomiast kaucje wniesione przelewem zwracane są do 3 dni roboczych na rachunek z którego zostały przelane.
 23. W przypadku chęci zwrotu auta we wcześniejszym terminie niż w umowie, dajemy możliwość wykorzystania nie wykorzystanego okresu w innym terminie.
 24. Każda doba rozpoczyna się od godziny wynajmu auta  i trwa 24 godziny. Np. wynajem od 2 stycznia od godz. 14:00 do 3 stycznia do godz. 14:00 to jedna doba.
 25. Istnieje możliwość się spoźnienia się ze zwrotem do 2 godzin po uprzednim poinformowaniu Autorezerwacje. (za takie spoźnienie nie pobieramy oplat, w przypadku zwrotu pojazdu powyżej 2 godzin od wynzjaczonej godziny naliczana jest opłata za kolejną dobę)
 26. Istnieje możliwość przedłużenia wynajmu po uprzednim poinformowaniu pracownika Autorezerwacje oraz wniesnieniu opłaty za przedłużony okres nie później niż na dzień przed okresem o który sie chce przedłużyć) , Autorezerwacje może odmówić przedłużenia wynajmu, jeżeli na auto istnieje już inna rezerwacja w danym terminie .
 27. Zwort auta w innym terminie niż ustalono lub nie wniesnienie opłaty za przedłużenie wynajmu, skutkuje naliczeniem opłaty dodatkowej +200% za każdą dodatkową dobę.
 28. Model auta wydajemy zgodny z rezerwacją klienta, w przypadku problemu z dostępnością wybranego modelu, zawsze uzgdniamy z klientem propozycje wynajmu innego modelu auta, przeważnie w wyższej klasie bez konieczności dopłaty.
 29. Oferujemy wynajem aut w najniższcyh cenach w Polsce, nie mniej jednak jeżeli potrafią Państwo wskazać niższą ofertę wówczas w ramach rekompensaty obniżymy cenę wynajmu oraz nagrodzimy Państwa dodatkowym rabatem.

 

 

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do konaktu z inforlinią :

+48 517 517 513 lub info@autorezerwacje.pl

 

 

 

 

 

 

licznik odwiedzin strony